Formacioni zyrtar ndaj San Marinos, Reja ndryshon skemën

Janë publikuar formacionet zyrtarë të ndeshjes San Marino-Shqipëri që do të luhet në orën 20:45 dhe e vlefshme për Grupin I. Për kuqezinjtë është sfida e tretë  dhe Reja ka hedhur në fushë një skuadër paksa ndryshe nga ajo që luajti me Anglinë. Skema nuk do të jetë si gjithmonë 3-5-2 por tashmë 4-3-3 në kërkim të golit: