FOTO/ Ishin pozitivë me COVID, si duket tani e dashura shtatzënë e Ruganit?

Në muajin mars, atëherë kur ishte kulmi I pandemisë në Itali mbrojtësi i Juventusit, Daniele Rugani, mësoi se ishte i infektuar me Coronavirus. Gjithashtu edhe e dashura e tij, Michella Persico, ishte e prekur nga virusi.

Megjithatë çifti nuk e humbi shpresën dhe e kaluan pa probleme Covid-19. Disa ditë më vonë ata mësuan se Persico ishte shtatzanë dhe tashmë ata janë në pritje të një fëmijë që do të sjellë një gëzim të madh në familjet e tyre.

Megjithëse bukuroshja italiane është në muajin e tretë të shtatzanisë, ajo nuk ngurron që ti ekspozojë linjat e saj perfekte në rrjetet sociale. Ditët e fundit ajo ka postuar disa foto, ku duket qartë barku i rrumbullakët, por përsëri Michelle është shumë e bukur. /abcnews.al

The post FOTO/ Ishin pozitivë me COVID, si duket tani e dashura shtatzënë e Ruganit? appeared first on Abc News.