Home / Shqiperia / Eleminimi nga Bazeli me 550 mijë euro fitim, pritet takimi me Olsi Ramën, Daja: Çdo gjë fillon nga e para, shpresoj të plotësohemi në merkato

Eleminimi nga Bazeli me 550 mijë euro fitim, pritet takimi me Olsi Ramën, Daja: Çdo gjë fillon nga e para, shpresoj të plotësohemi në merkato

Eleminimi në ‘’Conference League’’ nuk ishte ndonjë surprizë për Partizanin. Përballë ishte Bazeli, një ekip me shumë eksperiencë që dominon në Zvicër dhe merr pjesë rregullisht në kupat e Europës. Nga ana tjetër në kampin e kuq tashmë mendojnë për të ardhmen dhe së shpejti do të ketë një takim mes drejtorit Olsi Rama dhe […]

The post Eleminimi nga Bazeli me 550 mijë euro fitim, pritet takimi me Olsi Ramën, Daja: Çdo gjë fillon nga e para, shpresoj të plotësohemi në merkato appeared first on Balkanweb.com – News24.

About admin

Check Also

Greqia ‘zgjohet’ me tërmet, lëkundja me magnitudë 4 të shkallës Rihter afër Athinës

GREQI Greqia është zgjuar me tërmet ditën e sotme. Lëkundja me magnitudë 4 të shkallës …