Home / Shqiperia / Kualifikimi në raundin e tretë të “Conference League”, Meta: Super Laçi! Urime këtij ekipi fantastik dhe me karakter

Kualifikimi në raundin e tretë të “Conference League”, Meta: Super Laçi! Urime këtij ekipi fantastik dhe me karakter

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar ekipin e Laçit për kualifikimin historik në raundin e tretë të ”Conference League”. ”Super Laçi”- shkruan Meta në Facebook, teksa e cilëson ekipin verior fantastik dhe me karakter. Laçi barazoi 0-0 në Rumani ndaj Universitae Craiova për të ruajtur avantazhin 1-0 të ndeshje së parë. Bashkë me Teutën […]

The post Kualifikimi në raundin e tretë të “Conference League”, Meta: Super Laçi! Urime këtij ekipi fantastik dhe me karakter appeared first on Balkanweb.com – News24.

About admin

Check Also

Greqia ‘zgjohet’ me tërmet, lëkundja me magnitudë 4 të shkallës Rihter afër Athinës

GREQI Greqia është zgjuar me tërmet ditën e sotme. Lëkundja me magnitudë 4 të shkallës …