Home / Shqiperia / Laçi një mrekulli, kurbinasit kualifikohen në raundin e tretë, tani i pret “ferri” në Anderlecht

Laçi një mrekulli, kurbinasit kualifikohen në raundin e tretë, tani i pret “ferri” në Anderlecht

Laçi nuk është as hirushe e as një surprizë e madhe, janë thjeshtë një ekip perfekt në çdo detaj, një ekip me një buxhet shumë të vogël por me një shpirt shumë të madh. Ekipi i Shpëtim Duros vë në jetë një mrekulli shumë të bukur, thyen çdo parashikim dhe çdo tabu duke u kualifikuar […]

The post Laçi një mrekulli, kurbinasit kualifikohen në raundin e tretë, tani i pret “ferri” në Anderlecht appeared first on Balkanweb.com – News24.

About admin

Check Also

Greqia ‘zgjohet’ me tërmet, lëkundja me magnitudë 4 të shkallës Rihter afër Athinës

GREQI Greqia është zgjuar me tërmet ditën e sotme. Lëkundja me magnitudë 4 të shkallës …