Home / Shqiperia / Numri i lartë i infektimeve me Covid-19, rikthehen maskat në ambjentet e jashtme në disa ishuj të Greqisë

Numri i lartë i infektimeve me Covid-19, rikthehen maskat në ambjentet e jashtme në disa ishuj të Greqisë

Mundësia e kthimit të maskës  në ambiente të jashtme në zona të tilla si Mykonos dhe Ios u la e hapur ndërsa fliste për buletinin kryesor të lajmeve të SKAI nga Profesori i Higjienës dhe Epidemiologjisë në Universitetin e Thesalisë dhe anëtar i Komitetit të Ekspertëve të Ministrisë së Shëndetësisë, Christos . I pyetur për të komentuar deklaratat e Nikos Hardalias në lidhje me […]

The post Numri i lartë i infektimeve me Covid-19, rikthehen maskat në ambjentet e jashtme në disa ishuj të Greqisë appeared first on Balkanweb.com – News24.

About admin

Check Also

Greqia ‘zgjohet’ me tërmet, lëkundja me magnitudë 4 të shkallës Rihter afër Athinës

GREQI Greqia është zgjuar me tërmet ditën e sotme. Lëkundja me magnitudë 4 të shkallës …