KUSH JANE MASONET ?(Kastriot Myftaraj)

KUSH JANE MASONET ?(Kastriot Myftaraj)

- in Video
239
0

Zone e lire (201/2) – Kastriot Myftaraj, flet per prejardhjen e nje shoqerie sekrete dhe per teorite konsperative qe kjo shoqeri po realizon ne menyr te heshtur, sundimin mbi Botën…

Pj-1

Myftaraj nuk le pa permend edhe disa figura te politikes shqiptare , vecanerisht Edi Ramen dhe ‘vizionin’ e tij.

Pj-2

pj-fundit

Levizja sekrete qe po sundo Boten

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like

Ti mi zbukuron mendimet! BRUNILDA LALA

Është një nga ato momentet e ditës kur