Listat dhe krimi në Elbasan, Yuri Kim takim me Ballën dhe Gazment Bardhin

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka takuar ditën e sotme drejtuesin politik të PS-së në Elbasan, Taulant Balla. Nuk dihet ende se çfarë temash do të jenë të fokus të bisedës mes diplomates amerikane dhe Ballës në Elbasan.

Ambasadorja Kim pritet që rreth orës 12.00 të takohet edhe me drejtuesin politik të PD-së për këtë qark, Gazmend Bardhin. /abcnews.al/

The post Listat dhe krimi në Elbasan, Yuri Kim takim me Ballën dhe Gazment Bardhin appeared first on Abc News.