Me pistoletë pranë selisë së PS-së teksa kalonte Rama, dënohet me 5 vjet burg Vladimir Gjuta

Gjykata e Tiranës dënon me 5 vite burg Vladimir Gjutën, i arrestuar me një armë me vete pranë selisë së PS-së në shkurt 2020.

Gjuta u fajësua për “mbajtje pa leje të armëve luftarake” dhe për “mbajtje pa leje të armëve të ftohta”.

vijon…/Abcnews.al/

The post Me pistoletë pranë selisë së PS-së teksa kalonte Rama, dënohet me 5 vjet burg Vladimir Gjuta appeared first on Abc News.