“Pak sekonda për shëndetësinë”, Rama nxjerr pamjet nga Vlora me një mesazh

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga qendrat shëndetësore në Vlorë duke krahasuar pamjen e tyre sot me atë të 7 viteve më parë.

Rama thotë se me këto pak sekonda për shëndetësinë i uron një ditë të mbarë qytetarëve.

“Mirëmëngjes, dhe me këto pak sekonda për shëndetësinë në Vlorë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama./mv.abcnews.al

The post “Pak sekonda për shëndetësinë”, Rama nxjerr pamjet nga Vlora me një mesazh appeared first on Abc News.