Rina Balaj i bashkohet trendit më të ri të momentit

Shumë personazhe publikë i janë bashkuar trendit të momentit, që padyshim do jetë looku më ‘in’ i kësaj vere. Modeli me gërsheta ka pushtuar Instagramin, dhe duket se këtij look-u nuk i ka shpëtuar as reperja nga Kosova, Rina Balaj.

Reperja ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto, ku shihet me flokët me gërsheta të kuq. Teksa pozon me bikini në bregdet, dhe me këtë ndryshim drastik në pamje, Rina duket më tërheqëse se kurrë.

 

 

View this post on Instagram

 

Shume ne @drymades.inn Konga Fallin’ in Love del te enjten 18.06.2020 @alphapoporiginal

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Prej kohësh, Rina është në një lidhje me reperin Sin Boy, të cilët kanë sjellë disa projekte të përbashkëta muzikore. /abcnews.al

The post Rina Balaj i bashkohet trendit më të ri të momentit appeared first on Abc News.