Vampiret e vertete – Obama, klinton & Mbreteresha Elizabet!

Vampiret e vertete – Obama, klinton & Mbreteresha Elizabet!

- in Global
322
1

Ajo që keni parë për Obamën është thjesht “një spec” i asaj që po ndodh në botë! Tunelet nën New York, me linja të lidhura me Institutin Bill Klinton, ku pedofilët kanë zhvilluar festat e tyre për dekada, me fëmijë dhe gjakun e tyre për prodhimin e AdrenoChrome! Gjithçka do të dalë në pah, sepse ka ardhur koha për zbulesa! Tani e tutje, ajo që ju bie në sy dhe vesh do të jetë e frikshme, por mbani mend se është edhe koha për “çlirimin e njerëzimit”! Asnjë nga këta monstra nuk do të mbetet i pandëshkuar! Mbretëresha Elizabeth tashmë ka humbur vendin e saj dhe gjykata e saj është pushuar falë zbulimit të përdorimit të torturave të fëmijëve në bodrumet e Pallatit Buckingham për të marrë AdrenoChrome dhe për masat satanike që përdorin fëmijët për sakrificë! Disa javë më parë, u publikua një video të një djali lakuriq duke provuar të shpëtonte nga kati i 4 i kësaj ndërtese përmes çarçafëve të lidhur, por në arrati, bie dhe vdes. Tani e dimë që ai ra sepse u qëllua me një pistoletë të selinciator! Sidoqoftë, unë mendoj se është shumë e rëndësishme të jesh i vetëdijshëm për gjithçka që ndodh në këtë planet, pavarësisht drejtësisë dhe njohjes së të gjithëve ne! …

About the author

1 Comment

  1. Per AdrenoChrome po flitet shum dhe besoj se shum njerz do tremben kur te kuptojn se cfar ka ber ky “grup njerzish”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like

Nga 19 janari në Milano do të ndalohet pirja e duhanit në natyrë: rregullorja

Milani nga 19 janari bëhet (pjesërisht) pa pirjen